>Yemeksepeti.com’a Turkcell’den ödül

Yayınlandı: 28 Nis 2011 / iPhone, turkcell

>Turkcell, 2010 yılı boyunca en başarılı mobil iş fikir ve projelerine imza atan iş ortaklarına 9 kategoride ödül dağıttı. Bağımsız jüri tarafından değerlendirilen yarışmaya 114 başvuru geldi.

En çok başvuruyu alan “En Başarılı Mobil Uygulama” kategorisindeki ödülün sahibi ise iPhone uygulaması ile yemeksepeti.com oldu. Turkcell Partner Program, 2010 yılında en başarılı ürün ve servisleri geliştiren iş ortaklarını 9 kategoride ödüllendirdi.
Turkcell ekosisteminin en iyilerini belirleyen yarışmaya 114 başvuru geldi. En çok başvuruyu alan “En Başarılı Mobil Uygulama” kategorisindeki ödülün sahibi ise iPhone uygulaması ile yemeksepeti.com oldu! Birinci seçilen iPhone uygulamasında Yemeksepeti.com’un iş ortağı ise Valensas’tı.

Akademisyenlerden ve sektörün uzman isimlerinden oluşan bağımsız jüri 114 başvuruyu, ‘yeni ve yaratıcı olması’ ve ‘dünyada, Türkiye’de ya da Turkcell’de öncü olması’ ‘kullandığı mobil teknolojilerin çeşitliliği’, ‘en iyi müşteri deneyimi ve kullanım kolaylığı’ gibi kriterler doğrultusunda değerlendirdi. “Turkcell Partner Program En Başarılı Ürün ve Servis Ödülleri”, 31 Mart’ta Swissotel’de gerçekleştirilen
Turkcell İş Ortakları Ödül Gecesi etkinliğinde sahiplerini buldu.

Yemeksepeti.com’un, kullanıcılarına eğlenceli ve çok kullanışlı hizmetler sunan iPhone uygulaması sayesinde iPhone kullanıcıları siparişlerini en ince detayına kadar kolaylıkla oluşturabiliyor ve sitedeki promosyonlardan yararlanabiliyorlar. Kullanıma sunulduktan sonra daha 48 saat bile geçmeden Apple AppStore’da bir numaraya yerleşen yemeksepeti.com iPhone uygulaması bugüne dek 100.000 kişi tarafından indirildi.

Bu uygulama konum bazlı çalıştığı için kullanıcının semt seçimi yapmasına gerek olmadan, bulunduğu semtteki restoranların otomatik olarak listelenmesini sağlıyor. iPhone elde sallandığı zaman sipariş verilecek restoran ve yemeği sizin yerinize seçebiliyor.

bilgicagi

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s