>İşTcell ve LOGO’dan büyük işbirliği

Yayınlandı: 28 Nis 2011 / turkcell

>Turkcell’in iş dünyasına açılan kapısı İşTcell ve Türkiye uygulama yazılımları pazar lideri olan LOGO, kurumsal müşterilerin hayatını kolaylaştıracak bir işbirliğine imza attı.

İşTcell – LOGO işbirliği çerçevesinde ilk etapta İşTcell’in Online Turkcell Fatura Aktarım, Mobil İmza, SMS ile Onay, Mobil Bilgi / Anket, Mobil Eğitim, Ekip Mobil, Toplu Mesajlaşma çözümleri LOGO’nun Eylü ayında pazara sunduğu Go Plus, Tiger Plus ve Tiger Enterprise ürünlerine entegre edildi. Böylece yeni ürün alan ya da yeni ürünlere geçen LOGO kullanıcılarının, hayatı kolaylaştıran İşTcell uygulamalarına LOGO ürünleri içerisinden tek tıkla ulaşıp, diledikleri an kullanabilmeleri / raporlayabilmeleri sağlandı. LOGO kullanıcıları ürün panelindeki İşTcell ikonuna tıklayıp, başvuru formunu doldurak İşTcell çözümlerinden yararlanabilecek.

İşTcell ile LOGO arasındaki işbirliği bununla da sınırlı kalmıyor. İşteKazan Programı sayesinde İşTcell’li şirketler Türkiye’nin en çok tercih edilen KOBİ yazılımına yüzde 20 özel indirimle sahip olabiliyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s