Turkcell, Türkiye’nin MobilŞirket haritasını çizdi

Yayınlandı: 15 Nis 2011 / parça kontör, teknoloji, turkcell

Turkcell, şirketlere mobil teknoloji destekli “Daha Fazla Başarı” için yepyeni bir yöntem olarak “Turkcell MobilŞirket”i hayata geçiriyor. Parça Kontör Teknoloji ve mobilitenin hüküm sürdüğü yeni dünyaya adapte olarak fark yaratmak isteyen şirketler, Turkcell’in danışmanlığı ve önderliğinde teknolojik dönüşümü yaşayacaklar. Projenin ilk adımı olarak Turkcell’in 350 bini aşkın kurumsal müşterisi, mobil teknolojileri kullanma oranları açısından değerlendirildi ve Türkiye’nin “MobilŞirket” haritası çıkarıldı. Bir sonraki hedef Anadolu’yu adım adım gezerek şirketleri bilgilendirmek.

350 bini aşkın müşterisi ile kurumsal pazarın lideri olan Turkcell, bugüne kadar şirketlerin tüm iletişim ihtiyaçlarını en avantajlı şekilde karşılamanın yanı sıra yaptığı marka işbirlikleriyle şirketlere 80.5 milyon TL fayda sağladı. Turkcell, şimdi de çağımızın gerekliliği olan mobilite odaklı teknolojik dönüşümü şirketler için daha kolay kılabilmek ve bu süreçte yanlarında olmak için harekete geçti. “MobilŞirket” vizyonunu geliştiren Turkcell, çizdiği yol haritası ile kurumsal müşterilerini köklü bir dönüşüme davet ediyor.

Selen Kocabaş: “Başarılı şirketlerin yüzde 90’ı Turkcell’i tercih ediyor”

“Mobil Şirket” vizyonunu anlatmak amacıyla Turkcell Plaza’da gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Turkcell Kurumsal Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş “Türkiye’nin en başarılı şirketlerine baktığınızda, her 10 başarılı şirketten 9’unun Turkcell’le çalıştığını, Turkcell’in maliyetleri düşüren, riskleri minimize eden ve gelirleri arttıran çözümlerini kullandıklarını görüyoruz. Örnek vermek gerekirse, “Capital 500” listesinin yüzde 90’ı Turkcell’li olmayı tercih eden şirketlerden oluşuyor. Kurumsal müşterilerimizin başarılarına başarı katmak için her alanda yanlarında olmaya devam ediyoruz. İçinde yaşadığımız bilgi ve mobilite çağında “teknolojiye uyum” tüm şirketlerin başarı yolunda vermesi gereken bir sınav haline geldi” dedi. teknoloji haberleri

scroll

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s