>Turkcell ve Migros Güçlerini Birleştirdi

Yayınlandı: 07 Nis 2011 / turkcell

>Turkcell ve Migros, Kazandıkça Konuşturacak, Konuştukça Kazandıracak

Haber, Turkcell‘liler ve hattını Turkcell‘e taşıyanlar, iki büyük şirketin iş birliğiyle oluşturulan Money Mobile uygulaması sayesinde Migros, Tansaş, Şok, 5M ve Macrocenter mağazalarından yapacakları alışverişlerinden kasada indirim ve hediye dakikalar kazanıyor. Money Club müşterileri sürekli kazanmaya alışık oldukları Money’leri artık bedava konuşmaya çevirirken Money Mobile’a üye olduktan sonra da, tüm Turkcell tarife ve kampanyalarından koşulları dahilinde yararlanmaya devam edebiliyorlar.Bu avantajlardan faydalanmak için Turkcell’li olmak ve tek bir SMS’le Money Mobile’a üye olmak yeterli.
Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell ve modern perakende sektörünün öncülüğünü yapan Migros, Money Mobile ile müşterilerine yepyeni bir avantajlar dünyasının kapılarını açıyor.
Money Mobile’dan hem Turkcell hattı olan; hem yeni bir Turkcell hattı alan hem de numarasını Turkcell’e taşıyan tüketiciler yararlanıyor.
Konuş benimle, kazan benimle
Turkcell ve Migros iş birliğiyle oluşturulan Money Mobile, lansmana özel teklifiyle belirlenen Migros ve Tansaş mağazalarında numarasını Turkcell’e taşıyan ya da yeni bir faturalı hat alan bireysel müşterilere tüm Migros Grubu mağazalarından tek seferde yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerinde %15 indirim sağlıyor.
Ayrıca Turkcell bireysel hattı olan ilk 100 bin kişi ve numarasını Turkcell’ e taşıyan veya yeni bireysel faturalı hat alan ilk 50 bin kişi ise yine lansmana özel olarak tüm Migros Grubu mağazalarından yaptığı 50 TL ve üzeri alışverişte, bir hafta boyunca geçerli 50 TL/ 125 dakika konuşma kazanıyor.
Bütün bunların yanı sıra; Money Mobile üyesi Turkcell’liler, Money Club kartlarında biriken “Money”leri konuşma dakikalarına dönüştürebiliyor. Money Mobile üyesi Turkcell’liler, 2 Money karşılığında günlük 12TL/30 dakika, 4 Money karşılığında haftasonu boyunca kullanabilecekleri 50 TL/125 dakika elde ediyor.

Burak Sevilengül: “Şimdi numarasını Turkcell’e taşıyanları Migros Grubu’nda da avantajlar bekliyor.”
Konuyla ilgili açıklama yapan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, Money Mobile’ın alışveriş ve iletişim ihtiyaçlarını çift yönlü avantajlarla karşıladığını vurguladı. Sevilengül, “Turkcell-Migros iş birliği ile, müşterilerimize Turkcell farkını iletişim dışı avantajlarla da yaşatmaya devam ediyoruz. Migros ve Tansaş mağazalarındaki Money Mobile standlarında hattını Turkcell’e taşıyanlar için çok güzel bir sürprizimiz var. Onlara Turkcell’e hoş geldin hediyesi olarak her yöne 600 dakika hediyenin yanı sıra Migros Grubu mağazalarındaki alışverişlerinde %15 indirim sağlıyoruz. Müşterilerimizin cebini düşünüyor, onlara ‘cep’ten cebe katkı sunuyoruz.” dedi.
Mustafa Bartın: “Migros Ticaret olarak Money Mobile ile bir ilke daha imza atıyoruz”
Turkcell ile gerçekleştirdikleri işbirliğini ve Money Mobile’ın müşterilerine getireceği avantajları değerlendiren Migros Ticaret A.Ş CRM ve Bilgi Teknolojileri Direktörü Mustafa Bartın, “Turkcell ile birlikte geliştirdiğimiz teknolojik altyapı ile müşterilerimize, alışverişlerinde sürekli avantajlar sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.
“Money’lerini, bedava alışverişte kullanan müşterilerimiz artık bedava konuşmaya da çevirebilme imkanına kavuşuyor. Hep ilkleri yapmaya alışık Migros Ticaret, perakende sektöründe bir ilki daha gerçekleştirdi” diyerek sözlerine devam eden Bartın, “Money kazanmak artık daha avantajlı, reyonlarımız konuşturan ürünlerle dolu. Müşterilerimiz Money kazandıran avantajlı ürünleri tercih edip, Money’leri ile tercihlerine göre hafta içi veya hafta sonu geçerli olacak konuşma süreleri kazanabilecekler. Müşterilerimiz 50 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL’lik konuşma kazanırken, ayrıca kasada %15 indirim fırsatını da yakalayacaklar” dedi.
Haberler.Com  

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s