>Denizbank’tan Turkcell Müşterilerine Ücretsiz Denizkeyfi!

Yayınlandı: 07 Nis 2011 / cep telefonu, parça kontör, turkcell

>Denizbank, Turkcell İle Yaptığı İşbirliği İle Bir İlke İmza Atıyor.

Ücretsiz Olarak Sunulan Denizkeyfi Mobil Paketiyle Turkcellilere Her Gün “Keyif Veren Haberler” Sunulacak.

Ayrıca hizmete üye olan herkese Groupon ŞehirFırsatı, D&R gibi anlaşmalı markalardan indirimler sağlanacak.

Sahip olduğu finansal portal anlayışıyla müşterilerinin beklentilerini dikkate alan ve bu paralelde yenilikçi finansal çözümler sunan DenizBank, Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’le işbirliğine giderek sunacağı hizmetle yine bir “ilk”e imza atıyor. DenizBank ücretsiz olacak DenizKeyfi adlı hizmetiyle, Banka müşterisi olsun olmasın pakete üye olan Turkcell abonelerine “Keyif Veren Haberler” sunacak. Ayrıca hizmete üye olan herkese Groupon ŞehirFırsatı, D&R gibi anlaşmalı markalardan indirimler sağlanacak. Yeni uygulama, mobil pazarlama tarafında ilk defa bir bankanın kendi servisini çıkarması açısından da ayrı bir önem taşıyor.

“Fark yaratan işlere imza atmaya devam ediyoruz”

DenizBank Perakende Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, Turkcell’le birlikte sunulan hizmetleriyle ilgili yaptığı açıklamada, “DenizBank olarak fark yaratan işlere imza atmaya devam ediyoruz. DenizKeyfi ÜCRETSİZ bir mobil servis. Amacımız keyif vermek ve keyif verirken ek faydalar sunmak. Ayrıcalıklı bir kulüp haline geleceğine inandığımız DenizKeyfi üyelerinin tamamına sunacağımız indirim ve faydaların yanı sıra DenizBank müşterisi olan üyelere ekstra faydalardan yararlanma fırsatı sunulacak. DenizKeyfi ile yaşamımızın ayrılmaz bir parça sı olan cep telefonu larından sürekli bir iletişim kurmuş olacağız. Bu hizmetten yararlanmak için DenizBank müşterisi olunması gibi bir şart aramıyoruz, burada tüm Turkcell abonelerine açık bir hizmet sunuyoruz” dedi.

Turkcell Ürün ve Servis Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar da “Mobil Pazarlama alanında dünyada öncü rol oynayan Turkcell şimdi DenizBank ile birlikte Mobil Pazarlamada bir ilke daha imza atıyor. DenizKeyfi; bu anlamda ilk defa bir markanın baştan sona kendi sponsorluğunda çıkarılacak bir hizmet paketi olarak karşımıza çıkıyor. ÜCRETSİZ sunulacak içerik ve faydaların, DenizBank’ın mevcut ve potansiyel müşterileri nezdinde markanın iletişimine önemli katkılar sağlayacak örnek bir çalışma olduğuna inanıyoruz.” diye konuştu.

Aboneleri hangi ücretsiz hizmetler bekliyor?

Keyif veren haberlerden ücretsiz olarak yararlanmak için Turkcell müşterilerinin DENIZ yazıp 7280’e mesaj atması yeterli olacak. Bu şekilde; Keyif veren haberler pakete üye olanların cep telefonlarına düzenli olarak iletilecek. DenizBank ve Turkcell işbirliğinde verilecek hizmette; abonelere her gün günün indirimi yanında farklı bir konuda keyif veren bir haber ya da yenilik de iletilecek. Öte yandan üye olan herkese ŞehirFırsatı’ndan anında indirim kuponu, D&R internet sitesi üzerinden ekstra indirimlerle kitap, CD, DVD alma imkânı sunuluyor. İlave olarak DenizBank Kredi Kartı Sahibi olan paket üyeleri ise; Groupon ŞehirFırsatı ve D&R gibi anlaşmalı olduğumuz firmaların web siteleri üzerinden yapacakları ilk alışverişe 75 dakika yada 30 TL’lik günlük konuşma süresi kazanıyor olacak.

kaynak: haberler.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s