>Jettl.com parça kontör sistemi

Yayınlandı: 01 Nis 2011 / parça kontör

>Jettl.com kontör, parça kontör ve fatura tahsilat sistemi

Duymaç telekom yeni hazır web sitesi jettl.com’da bayilerine kontör yükleme hizmetinin yanında fatura tahsilat hizmetide sunmaya başladı.

jettl.com kontör ve parça kontör piyasası öncülerinden duymaç telekomun ücretsiz bayilik sisteminde artık kontör satışının yanında fatura tahsilatıda yapılabiliyor.Böylelikle bir jettl.com bayisi yeni kazançlar elde edebiliyor. bayilerine en hızlı en kaliteli ve  en ucuz hizmeti sunmayı kendine prensip edinmiş olan jettl.com sitesi bayilerine kazandırdığı yüksek kar oranı ile dikkatleri üstüne çekmeye hazırlanıyor.

Bu sistemden faydanlanmak ise hiçte zorlayıcı şartlar gerektirmiyor. Bir işyerinizin olması vergi levhanızın olması ve internet kullanıyor olmanız yeterli şartları oluşturuyor.Jettl.com’u kimler kullanabilir sorusunun cevabı ise cep telefonu bayileri, internet kafeler, kırtasiyeler, iddia ve sayısal loto bayileri, büfeler, kuruyemişçiler, okul kantinleri, öğrenci yurtları, spor tesisleri, kafeteryalar gibi faaliyet gösteren firmalar ve şahıslar rahatlıkla kullanabilir. Bu tip işletmeler iş yerlerinin işlekliği ve yoğunluğuna göre 100 lira ile 3000 lira arasında ek kazanç sağlayabilirler.jettl.com’un sistemi ise şöyle işlemektedir. Önce bir bayilik başvurusu yapılmalı daha sonra site yonetiminin incelemesi ve bayiliği onaylaması ile bayilik tamamlanmış oluyor. Bayilik tamamlandıktan sonra sitedeki banka bilgileri doğrultusunda bayinin dilediği miktarda siteye bakiye için ödeme yapılıyor (Örnek 250 tl) bu ödeme yine site yönetimince kontrol edildikten sonra bayiye 250 tl bakiye ekleniyor ve bayi bu bakiyeyle hem kart kontör satabiliyor hem parça kontör satabiliyor hemde komisyonla fatura tahsilatı yapabiliyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s