>Turkcell Haydi Gel Kampanyası!

Yayınlandı: 05 Mar 2011 / turkcell, turkcell kampanyaları, turkcell tarifeleri

>31 Mart 2011 tarihine kadar numarasını Turkcell’e taşıyanlar kazanıyor. Numaranız aynı kalsın! Daha fazla avantaj ve Turkcell kalitesi sizin olsun! Rakip operatör numarasını Turkcell’e taşıyan bireysel yeni Hazır Kartlılar, 6 ay boyunca 20TL ve üzeri yüklemeye aylık yurtiçi her yöne tam 40TL’lik konuşma kazanıyor. 240 TL’nin karşılığı ise 600 dakika! Hemen Turkcell İletişim Merkezleri’ne veya Turkcell Satış Noktaları’na gelip başvurunuzu yapın, Turkcell kalitesinden en avantajlı fiyatlarla yararlanın.

Turkcell Kampanyalarından yararlanabilmek için numaranızı bireysel ön ödemeli olarak Turkcell’e taşınmanız yeterlidir. Kampanyanız otomatik olarak hattınıza tanımlanacak, konuyla ilgili bilgilendirme mesajı gönderilecektir.
•AĞRI, ARDAHAN, BATMAN, BAYBURT, BİNGÖL, BİTLİS, GÜMÜŞHANE, HAKKARİ, IĞDIR, KARS, MARDİN, MUŞ, SİİRT, ŞANLIURFA, ŞIRNAK, VAN’da illerinde yaşıyorsanız Özel İller Haydi Gel Kampanyası’na katılım için FIRSAT yazarak ücretsiz olarak 6655’e göndererek, 12 ay boyunca (360 gün) bu tekliften yararlanabilirsiniz. Kampanya katılımı ile ilgili gelen bilgilendirme mesajının ardından kampanya dönemi başlar.
•Kampanya, 7 Aralık 2010 ile 31 Mart 2011 tarihleri arasında numarasını Turkcell‘e taşıyan bireysel Hazır Kart sahibi abonelerimiz için geçerlidir. Özel İller kampanyası 3 Mart 2011’e kadar geçerlidir. •19.08.2010 tarihinden sonra kampanya katılmak için 3G üyesi olmak gerekmektedir, eğer 3G üyesi değil iseniz kampanya kaydı ile birlikte 3G üyeliği de otomatik ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.
•İstediğiniz zaman 3G üyeliğinden 2G yazıp 3388’e ücretsiz göndererek ayrılabilirsiniz.
Turkcell Kampanyaları kapsamında kazanılan haklar bir başka numaraya devredilemez. Kampanyaya, tüm turkcell tarifeleri aboneler katılabilir. Turkcell Kampanyaları kapsamında 30 günlük periyotlarla 40 TL konuşma kazanım hakkı yinelenir. Örneğin, 15 Mart’ta 20 TL ve üzeri yükleyip yurt içi her yöne 40 TL konuşma kazanan bir abone ancak 30 gün sonra yapacağı 20 TL ve üzeri yüklemede yurt içi her yöne 40 TL konuşma kazanır. 30 günden önce yapacağı yüklemelerde kazanmaz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s