>Turkcell, bireysel faturalı tarifelerini ‘her yöne’ çekti

Yayınlandı: 05 Mar 2011 / cep telefonu, turkcell, turkcell kampanyaları, turkcell tarifeleri

>Cep telefonu operatörü Turkcell, bireysel faturalı hat sahibi abonelerin cep telefonuyla konuşma alışkanlıklarına yönelik seçeneklerini “her yöne” çatısı altında topladığını açıkladı

Şirketin açıklamasında her bütçeye ve kullanım tipine göre farklı dakika seçenekleri sunan Alo paketler ile müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye çıkarılmasının hedeflendiği bildirildi.
Yeni düzenlemeyle aboneler, 29 TL’lik Alo 60 Paketi ile her yöne 180 dakika, 39 TL’lik Alo 120 Paketi ile her yöne 360 dakika ve her iki paket ile de haftada 2 gün tüm Turkcell aboneleriyle sabah 6’dan akşam 6’ya bedava konuşabiliyor.
59 TL’lik Süper Paket, her yöne 500 dakikaya ek olarak her gece 21.00-09.00 saatleri arasında tüm Turkcell aboneleri “sınırsız konuşma” ve haftada 2 gün saat kısıtı olmadan Turkcell aboneleriyle “bedava” konuşma olanağı sunuyor.
Şirketin yaptığı açıklamada bu paketleri kullanan bireysel faturalı Turkcell abonelerinin hiçbir kayıt, koşul veya başvuru gerekmeksizin tüm bu avantajlardan faydalanabildiğinin altı çiziliyor.
Şirket ayrıca bu turkcell kampanyaları ve turkcell tarifeleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye şirketin internet sitesi (http://www.turkcell.com.tr/) üzerinden ulaşılabileceğini açıkladı.
İşte yeni paketler–  ALO 60 (Her yöne 180 dk+Haftada iki gün Turkcell’lilerle sabah 6-akşam 6 arası bedava konuşma) 29 TL.
–  ALO 120 (Her yöne 360 dk+Haftada iki gün Turkcell’lilerle sabah 6-akşam 6 arası bedava konuşma) 39 TL.
–  SÜPER PAKET (Her yöne 500 dk. Her akşam 9’dan sabah 9’a Turkcell’lilerle bedava konuşma+Haftada iki gün Turkcell’lilerle bedava konuşma) 59 TL.
milliyet

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s