>Bumubumu.com açıldı! Bumu Bumu Genç Turkcell

Yayınlandı: 05 Mar 2011 / turkcell, turkcell tarifeleri

>Turkcell‘in yeni Genç internet sitesi Bumu Bumu açıldı. bumubumu.com adresinden GençTurkcell lerie hizmet veren site gerçekten çok güzel. Bumu Bumu sitesi açıldı. Bumubumu.com GençTrkcll Genç Turkcell hizmeti olarak yayına başladı. bumubumu açıldı.

Gnçtrkcll sahip gençler için Turkcell’in gençlik kulübü herhangi bir teklif ve avantajları seçme fırsatı verir. GençTurkcell’liler, kendilerine sunulan önerileri giren bir seçim yapmak http://www.bumubumu.com. Pazarlama Hizmetleri Fonksiyonel Grup Lale Saral Develioğlu ve Turkcell Grup Başkan Yardımcısı, çalışmalarını şöyle özetliyor:

“Genç insanların kendilerini ifade etme ve düşüncelerini paylaşmaya her fırsatta istiyorum. onlar çok önemli duydum. şimdi en büyük gençlik kulübü, parça üyesi, 12 milyon gnçtrkcll, onlara seçme hakkı veren ve biz iktidar güçleri ekleyin. Turkcell Tarifeleri marka ortaklıkları ve tüm gençlere promosyonları artık kendi turkcell kampanyaları ve avantajları seçerler. gnçtrkcll bumubumu.com seçimler kanalıyla, onların tercihlerini uygulamak için gidiyoruz, sonra isteyin. Böylece, ‘gençlik gücü her şeye yeter genç gnçtrkcll implements’call seçer. tüm gençlerin, ya da sadece onların arkadaşları yanında onlar isterler mi? “soru sorma o başkalarının sorulara cevap vermek mi arzu. “

bulancakhaber

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s