>Turkcell’den 16 milyon ev kadınına özel paket

Yayınlandı: 26 Şub 2011 / turkcell

>Turkcell, Türkiye’deki 16 milyon ev kadını için ekonomik konuşma, kişisel bakım, ev bütçesi ve tonla kazan programını kapsayan bir paket hazırladı

TURKCELL, ‘Yaşasın Hanımlar Kulübü’ ile Türkiye’de sayıları 16 milyonu bulan ev kadınları avantajlı konuşma ve indirimler sağlayan özel bir paket hazırladı. Yaşasın Hanımlar Kulübü’nün tanıtımı için düzenlenen toplantıda konuşan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, gençlere, çiftçilere, kamu çalışanlarına yönelik programları lanse ettiklerini ve bugün de ev kadınları için ‘Yaşasın Hanımlar’ programının duyurusunu yaptıklarını ifade ederek ‘Ev hanımlarının ihtiyaç ve beklentileri var. Bu paketi hazırlamadan önce farklı illerde farklı gelir gruplarından çok sayıda ev kadını ile görüşmeler yaptık. Onların beklenti ve isteklerini dinledik ve paketin içeriğini bu görüşmelere göre kararlaştırdık’ dedi. Turkcell‘in pazar payının yüzde 59’unu kadınların oluşturduğunu, ev hanımlarının yüzde 83’ünün ön ödemeli hat kullandığını ifade eden Sevilengül, ev kadınlarının ihtiyaç ve beklentilere katkıda bulunmak için ‘Ekonomik konuşma’, ‘ev işleri, kişisel bakım ve güzellik ipuçlarıyla ilgili hizmetler’, ‘ev bütçesine yönelik avantajlar’ ve özel kazanç sağlamalarına yönelik ‘tonla kazan programı’ oluşturduklarını söyledi.

5 TL’YE 5 SAAT KONUŞMA İMKåNI
‘YAŞASIN Hanımlar Kulübü’ne üye olmak isteyen Turkcellli ev hanımlarının tek yapması gereken ‘HANIM’ yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj göndermeleri gerekiyor. Pakete sadece ev kadınları değil, çitfçi, kamu ve genç paketine üye olmayan her türlü tarife kullanıcısı katılabiliyor. Her hafta 5 liraya 08.00-12.00 saatleri arasında 5 saatten toplam 300 dakika konuşma imkanı sunuluyor, bu hizmetten yararlanmak için mesaj göndermek yeterli.

Bir haftada 300 bin üye
PAKETİN henüz çok yeni olduğunu, hiçbir duyuru ve tanıtım yapmadıkları halde bir haftada 300 bin kişinin üye olduğunu belirten Sevilengül, ‘Hanımlar bizi şaşırttılar. Demek ki gerçekten doğru bir iş yapıyoruz. Umuyoruz ki bu sayı daha fazla hanım tarafından duyuldukça katlanarak artacak. Beklentimiz milyonlarca ev hanımının bu programa dahil olması. Beklentilerimizi de aşacağımızı ve daha yüksek adetlere ulaşacağımızı düşünüyoruz. Mesaj gönderen herkes yararlanacak. Kimseden ev hanımı olup olmadığını ispat etmesini istemeyeceğiz. Ancak eşzamanlı diğer paketlerden yararlanma imkanları olmayacak.”
aksam

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s