>Turkcell, Libya ile SMS köprüsü kurdu

Yayınlandı: 26 Şub 2011 / turkcell

>Turkcell, Libya’daki abonelerinin acil durumlarda başvurarak ihtiyaçlarını iletebileceği ya da yakınlarını haberdar edebileceği çift yönlü bir SMS köprüsü kurdu.

Turkcell’den yapılan yazılı açıklamaya göre, bu hizmetten yararlanmak için Libya’daki Turkcell abonelerinin, bugünden itibaren kendilerine gönderilen ”Değerli müşterimiz, sistemimizden Libya’da olduğunuzu gördük. Ulaşmak istediğiniz bir yakınınız veya sizin için yapabileceğimiz bir şey varsa bu mesajı cevaplayabilirsiniz. Size destek vermeye hazırız” şeklindeki mesajı yanıtlaması gerekiyor.

Libya’daki Turkcell aboneleri bu mesajı beklemeden de 6611 numarasına SMS göndererek ya da Twitter üzerinden @Turkcell ve TurkcellHizmet ve Facebook.com/Turkcell hesaplarından Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilecek. 6611, Twitter ve Facebook adreslerine gelen mesajlar Turkcell Müşteri Hizmetleri tarafından abonelerin ulaşmak istediği yakınlarına iletilecek.

Bölgedeki diplomatik temsilciliklere ulaşmak isteyenler için de Trablus Büyükelçiliği ve Bingazi Başkonsolosluğu’nun telefon numaraları SMS olarak Turkcell müşterilerinin cep telefonlarına gönderiliyor.

aa

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s