>Türkiye yeni yılı Turkcell’le karşıladı

Yayınlandı: 20 Şub 2011 / haber, turkcell

>Türkiye yeni yılı Turkcell‘le karşıladı, Turkcell’liler yeni yıla girerken yakınlarıyla 419 milyon dakika konuştu.
Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, yeni yılda iyi dileklerini sevdikleriyle paylaşmak isteyenlerin en çok tercih ettiği operatör oldu.
Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, Turkcell kalitesinde kesintisiz iletişim ayrıcalığını yılbaşına da taşıyan Tukcell’liler, 31 Aralık-01 Ocak tarihlerinde yakınlarıyla toplam 419 milyon dakika konuştu.

Turkcell‘lilerin yılbaşı tebrikleri için cepten gönderdiği kısa mesajların sayısı ise 461 milyonu buldu. Tüm gece devam eden ve yeni yılın ilk dakikalarında yoğunluğu doruğa ulaşan SMS trafiği, Turkcell şebekesinin gücü sayesinde hiçbir sorun yaşanmadan sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.
Bulundukları yerdeki eğlenceyi dostlarıyla cep telefonu ekranından paylaşmak isteyen Turkcell’liler ise 479 bin dakika görüntülü görüşme gerçekleştirdi. Bu rakam, arife de dahil olmak üzere 5 günlük Kurban Bayramı sürecinde günlük ortalama 200 bin idi.
Turkcell Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Filiz Karagül Tüzün, yılbaşı iletişim trafiği rakamlarının açıklanmasının ardından müşterilerine en kaliteli hizmeti en geniş kapsama alanıyla sunmanın gurunu yaşadıklarını söyledi. Tüzün, bu yönde gösterdikleri çabanın değerini bilen ve tüm iletişim ihtiyaçları için Turkcell‘i tercih eden tüm müşterilerine teşekkür etti: “Turkcell’lilerin güvenine layık olabilmek için her zaman olduğu gibi yılbaşında da 7/24 çalıştık. Bu sayede, iletişim trafiğinin sıradan bir güne göre 3-4 kat arttığı yılbaşı gecesinde müşterilerimiz hiçbir sorun yaşamadan yeni yıl tebriklerini sevdikleriyle paylaştılar. Her özel günde olduğu gibi bu yılbaşında da yine tüm Türkiye’yi birbiri ile konuşturduk ve uzakları yakın hale getirdik. Bu vesileyle ben de tüm Turkcell‘lilerin yeni yılını kutluyor, 2011’in herkese daha fazla mutluluk, daha fazla sağlık, daha fazla başarı yani “daha fazla hayat” getirmesini diliyorum” dedi.

e-haberajansi

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s