>Turkcell’den, Gençlere özel alışveriş sitesi kurdu,

Yayınlandı: 20 Şub 2011 / cep telefonu, haber, internet, turkcell

>Gençlere özel alışveriş sitesi kurdu, tahsilatı ‘cep’ten yapacak

Haber, İletişim ve teknoloji şirketi Turkcell‘in gençlik kulübü gnçtrkcll, üyelerine özel indirimlerle online alışveriş imkanı sağlayan bir internet sitesi kurdu. http://www.gncteklif.com/ adresinden ulaşılabilen sitede pek çok ürün, her gün özel fırsatlarla satılığa çıkarılıyor.

Dünyada en hızlı büyüyen trendlerden biri olan grup satın alma, ülkemizde de internet kullanıcılarının sayısındaki artışa paralel olarak gittikçe yaygınlaşıyor. ‘Grup satın alma’ (group buying) hizmeti veren internet siteleri, üyelerine e-posta yoluyla günlük teklifler sunuyor. Turkcell, gncteklif.com ile Türkiye’nin gençlik kulübü gnçtrkcll üyelerine benzersiz fırsatları dev indirimlerle sunarak dünyada grup satın alma sektörüne giren ilk operatör oldu.

gncteklif.com, gnçtrkcll’lilere gıdadan eğlenceye, elektronikten eğitime geniş bir yelpazede çok çeşitli markaların tekliflerini ulaştırıyor. Sitede iletişim ihtiyaçlarına karşılık verecek özel fırsatlar da yer alıyor. Yüzde 50’nin üstünde indirimlerle satışa sunulan teklifler, her gün üyelerin cep telefonu ve e-posta adreslerine gönderiliyor ve böylece gençler, ilgilerini çeken ürün ve hizmetlere kendi bütçelerine uygun koşullarda sahip olabiliyor.
Sistemde ödeme yapmak için kredi kartına da ihtiyaç duyulmuyor. Siteden alınan ürünlerin bedeli, kredi kartıyla satın alınabildiği gibi, mobil ödeme yöntemi de kullanılabiliyor. Satın alma aşamasında cep telefonuyla ödeme seçeneğini tercih edenler, Turkcell’in mobil ödeme altyapısını kullanarak teklifleri 1 SMS ile satın alabiliyor. Teklifin bedeli faturalı hat kullananların faturasına yansıtılıyor, ön ödemeli hattı olanlar ise bu hatta yüklü meblağdan ödeme yapabiliyor.
(CİHAN)

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s