Turkcell ile Vodafone paketi açtı, iPad geliyor

Yayınlandı: 23 Ara 2010 / haber, ipad fiyatları, turkcell

Turkcell dün iPad’e özel tarifelerini duyururken, Vodafone da 25 Aralık’ta ‘resmen’ Türkiye’ye geleceği belirtilen iPad’e özel internet paketlerini açıkladı

Haber, Paketlerde kontrat yok. Vodafone, iPad Fiyatları  için saati 99 kuruştan başlayan mobil internet paketlerini kullanıcılarına sunacağını bildirdi. Açıklamada, abonelerin 99 kuruşa saatlik veya 3.99 TL’ye günlük Vodemnet paketleri ile aylık mobil internet paketlerinden yararlanabileceği duyuruldu.
Turkcell ise iPad için 1 ve 4 GB’lık iPad internet paketleri hazırladı. Bireysel kullanıcılar ilk 3 ay yüzde 25, kurumsal aboneler yüzde 50 indirimden yararlanacak. Bireysel müşteriler 29 lira olan 1 GB’lık pakete ilk 3 ayda 21.75 lira, 39 lira olan 4 GB’lık pakete 29.25 lira öderken, kurumsal kullanıcılar için ücretler sırasıyla 14.5 ve 19.5 lira olacak.

Ayrıca Turkcell faturalı data hattı alan iPad müşterileri için hat açılış vergilerini de Turkcell karşılayacak. Kullanıcılar Turkcell’in iPad’e özel geliştirdiği uygulamalar sayesinde SMS/MMS atabilecek.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s