Turkcell’lilere yeni yıl hediyesi

Yayınlandı: 23 Ara 2010 / turkcell

Artık Turkcell’liler faturalı hatlarıyla, farklı ihtiyaçlara uygun avantaj paketlerinden dilediklerini seçerek yurtdışında da rahat rahat ucuza iletişim kurabiliyorlar. Üstelik Turkcell’liler yurt dışında yalnızca belirli bir operatöre mecbur olmadan, operatör seçimiyle uğraşması gerekmeksizin, fiyat farkı yaşamadan tüm operatörler üzerinden tüm dünya ile avantajlı konuşabiliyorlar.

Turkcell’liler, 19TL’den başlayan yurtdışı paketleriyle, kısa ya da uzun seyahatlerindeki farklı konuşma ve internet ihtiyaçlarını çok avantajlı fiyatlara karşılıyor. Paketlerden yararlanmak için her ay sabit ücret ödemeye gerek kalmadan, sadece yurtdışına çıkmadan önce ücretsiz bir kısa mesajla paketlere abone olmak yeterli oluyor. Üstelik bu paketlerdeki dakikalar, hem arama hem aranmayı kapsamanın yanı sıra, sadece yurtdışından Türkiye yönüne yapılan görüşmelerde değil, tüm dünya ile yapılan görüşmelerde kullanılabiliyor.

Turkcell, yurtdışına çıkan müşterilerini, telefonlarını açar açmaz bulundukları ülkede geçerli tarife ve paketlerle ilgili ücretsiz bir mesajla bilgilendiriyor. Müşteriler bu avantajlı paketleri sadece bir SMS ile veya Turkcell Çağrı Merkezi ya da Turkcell İletişim Merkez’lerine ulaşarak da kolayca alabiliyor.

Yurtdışında konuşma yapan Turkcell’li sayısı yüzde 20 artarken, bayram öncesi kullanıma sunulan ekonomik yurt dışı paketleri tercih eden Turkcell’lilerin görüşme süresi yüzde 30 oranında yükseldi.

bilgicagi

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s